Preču atgriešana

Atgriešana caur Omniva pasta nodaļu bez maksas

 

Viegla un ērta atgriešana

14 dienu naudas atdošanas garantija

 

1.1. Patērētājam ir tiesības atgriezt iegādāto preci 14 dienu laikā pēc tās saņemšanas un saņemt atpakaļ samaksāto naudu 14 dienu laikā (izņemot ar preces atgriešanu saistītās izmaksas).

1.2.Prece, kuru vēlas atgriezt, nevar būt lietota un tai jābūt oriģināliepakojumā.

1.3. Oriģināliepakojums jāatver uzmanīgi tā, lai to nesabojātu. Pircējs neatbild par sabojāto iepakojumu vienīgi gadījumā, ja iepakojuma atvēršana bez tā sabojāšanas nav iespējama. Ja Pircējs ir sabojājis iepakojumu savas nevērības dēļ, t.i., preces iepakojumu bija iespējams atvērt to nesabojājot, tad pārdevējam ir tiesības pieprasīt nodarīto zaudējumu atlīdzināšanu.

1.4. Ja, saņemot preci, klients konstatē, ka piegādāta nepareiza prece vai prece ar trūkumiem, vai prece ir piegādāta sliktā stāvoklī un bojātā iepakojumā, tad klientam ir nekavējoties jāsazinās ar pārdevēja pārstāvi, rakstot uz e-pasta adresi info@skechers.lv vai zvanot uz tālruni 29468640.

1.5. Par klienta iegādāto preci tās pārvadāšanas laikā atbild pārdevējs. Pēc preces nodošanas klientam, visi riski, kas saistīti ar preces bojājumiem vai pazušanu, pāriet klientam.

1.6. Naudas atgriešanas termiņš tiek skaitīts no brīža, kad attiecīgā prece ir atgriezta pārdevējam un viņš pēc atgrieztās preces saņemšanas ir veicis tās pārbaudi.

1.7. Paziņojums par preces atgriešanu ir jāsūta uz e-pasta adresi info@skechers.lv, norādot šādu informāciju:

  • pircēja vārds,
  • prece, kas tiek atgriezta,
  • pasūtījuma numurs,
  • atgriešanas iemesls,
  • norēķinu konts, uz kuru pārskaitīt atgriežamo summu.