Vispārīgie noteikumi

1.1. Vispārīgie noteikumi tiek piemēroti www.skechers.lv klienta (turpmāk saukts Pircējs) un www.skechers.lv (turpmāk saukts FIFAA AS) portāla īpašnieka:

FIFAA AS
Pärnu mnt 142/4, 11317, Tallina, Igaunijas Republika
reģ. Nr. 10222434
PVN reģ. Nr. EE100174946 
norēķinu konta Nr. Swedbank EE222200221058229531
norēķinu konta Nr. SEB Pank EE351010220223774226

tiesiskajām attiecībām, kas izriet no preču pirkšanas-pārdošanas darījumiem.

1.2. Vispārīgie noteikumi nevar būt pretrunā ar Igaunijas Republikā spēkā esošajām tiesību normām un nepieciešamības gadījumā (strīdi vai nepilnīga informācija) minētās normas ir uzskatāmas par šo noteikumu papildinošu avotu.

1.3. FIFAA AS patur sev tiesības darbības efektivitātes uzlabošanas un attīstīšanas, konkurētspējas celšanas un preču sortimenta papildināšanas nolūkā vienpusēji mainīt šos noteikumus un preču cenas. Jebkuras izmaiņas un papildinājumi noteikumos un preču cenās stājas spēkā pēc attiecīgās informācijas publicēšanas mājas lapā www.skechers.lv. Ja Pircējs savu pasūtījumu ir nosūtījis pirms noteikumu izmaiņu spēkā stāšanās brīža, tad Pircēja pasūtījumam tiek piemēroti tā izdarīšanas brīdī spēkā bijušie noteikumi, izņemot gadījumā, ja likumā vai šajos noteikumos noteikts citādi.

1.4. FIFAA AS un Pircējs pauž savu vēlmi veikt ar portāla www.skechers.lv starpniecību tirdzniecības darījumu(-s) saskaņā ar šajā dokumentā fiksētajiem noteikumiem.

1.5. Noformējot FIFAA AS mājas lapā pasūtījumu un veicot pasūtījuma apmaksu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar pārdošanas noteikumiem un piekrīt tiem.

Pasūtījumu izdarīšana

2.1. Pircējs izvēlas interneta veikalā preces un ievieto tās iepirkumu grozā.

2.2. Pircējs apstiprina iepirkumu groza saturu un veic preču apmaksu, izvēloties sev piemēroto maksājuma veidu: internetbankas saiti, kredītkarti vai PayPal. Pirms pasūtījuma/rēķina apmaksas Pircējs tiek lūgts pārbaudīt, vai pasūtījumā/rēķinā norādītā informācija atbilst klienta patiesajai vēlmei.

2.3. Pēc preču apmaksas veikšanas, jāuzklikšķina uz saites „Atpakaļ pie tirgotāja”.

2.4. Pasūtījuma apstiprinājums tiek nosūtīts uz Pircēja e-pasta adresi, kas norādīta, apstiprinot pasūtījuma/rēķina iepirkumu grozu.

2.5. Starp pārdevēju un Pircēju slēgtais pārdošanas līgums stājas spēkā vienīgi pēc Pircēja samaksātās pilnas pirkuma summas ieskaitīšanas pārdevēja norēķinu kontā.

Apmaksa

3. Preces cena

3.1. FIFAA AS mājas lapā tirgojamo preču cenas ir norādītas eiro valūtā bez piegādes izmaksām (izņemot akciju preces). Visas cenas ir norādītas ar 20% PVN.

3.2. FIFAA AS patur sev tiesības mainīt cenas. Ja Pircējs izdarījis pasūtījumu pirms cenas izmaiņu spēkā stāšanās brīža, tad viņa pasūtītajām precēm tiek piemērota cena, kas bija spēkā pasūtījuma apstiprinājumā norādītajā pasūtījuma noformēšanas brīdī.

3.3. Precīzāka informācija par piegādes veidiem un cenām ir norādīta noteikumu punktā „Piegāde”.

4. Pirkuma izdarīšana

4.1. Ar interneta veikala starpniecību var iegādāties vienīgi tās preces, kurām ir aktīva saite „Ielikt grozā”.

4.2. Preču cena un pieejamība var tekoši un bez iepriekšēja paziņojuma tikt mainīta. Ja Pircējs ir izdarījis pasūtījumu pirms attiecīgu izmaiņu veikšanas noteikumos, tad Pircēja pasūtījumam tiek piemēroti tā izdarīšanas brīdī spēkā esošie līguma noteikumi.

4.3. Gadījumā, ja interneta veikals nevar izpildīt pasūtījumu, interneta veikala darbinieki sazinās ar Pircēju un atgriež Pircējam viņa samaksāto summu.

4.4. Iepirkumu groza saturu ir iespējams mainīt lapā „Iepirkumu grozs”. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas iepirkumu groza satura maiņa vairs nav iespējama un iepirkumu grozs tiek iztukšots. Gadījumā, ja pēc pasūtījuma ievadīšanas tā tālāka noformēšana tiek pārtraukta, preču ievietošana iepirkumu grozā ir jāsāk no jauna. Ja pasūtījuma dati un kontaktinformācija ir pareiza, tad var uzsākt pasūtījuma apmaksu.

5. Apmaksa

5.1. Preču apmaksu interneta veikalā var veikt, izmantojot šādu valstu internetbanku saites: Latvijas internetbanku saites: Swedbank, SEB, Citadele, Luminor un Nordea (maksekeskus.ee). Tāpat par precēm var norēķināties ar PayPal konta starpniecību. 

5.2. NB! Pēc preču apmaksas (bankas pārskaitījuma) veikšanas, jāuzklikšķina uz internetbankas mājas lapas saites „Atpakaļ pie tirgotāja”. Pēc tā uz Jūsu datora ekrāna parādīsies pasūtījuma apstiprinājums, kas vienlaicīgi tiks nosūtīts arī uz e-pasta adresi, kas norādīta, apstiprinot pasūtījuma/rēķina iepirkumu grozu.

5.3. Interneta veikalā izdarītie pasūtījumi tiek apstrādāti darba laikā no plkst. 9.00-18.00.

Piegāde

6.1. Prece tiek piegādāta uz Pircēja norādīto Omniva pakomātu.

6.2. Visas interneta veikalā pasūtītās preces tiek piegādātas uz Pircēja izvēlēto pakomātu 3 līdz 7 darba dienu laikā. Ja pasūtījums ir veikts nedēļas nogalē vai brīvdienā, tad prece tiek piegādāta pasūtītājam brīvdienai sekojošajās darba dienās.

6.3. Piegāde pirkumam maksimums 14 darba dienās no pārdošanas brīža.

Preču atgriešana

Pasūtījumi un atgriešana

 7.1. Patērētājam ir tiesības atgriezt iegādāto preci 14 dienu laikā pēc tās saņemšanas un saņemt atpakaļ samaksāto naudu 14 dienu laikā (izņemot ar preces atgriešanu saistītās izmaksas).

7.2.Prece, kuru vēlas atgriezt, nevar būt lietota un tai jābūt oriģināliepakojumā.

7.3. Oriģināliepakojums jāatver uzmanīgi tā, lai to nesabojātu. Pircējs neatbild par sabojāto iepakojumu vienīgi gadījumā, ja iepakojuma atvēršana bez tā sabojāšanas nav iespējama. Ja Pircējs ir sabojājis iepakojumu savas nevērības dēļ, t.i., preces iepakojumu bija iespējams atvērt to nesabojājot, tad pārdevējam ir tiesības pieprasīt nodarīto zaudējumu atlīdzināšanu.

7.4. Ja, saņemot preci, klients konstatē, ka piegādāta nepareiza prece vai prece ar trūkumiem, vai prece ir piegādāta sliktā stāvoklī un bojātā iepakojumā, tad klientam ir nekavējoties jāsazinās ar pārdevēja pārstāvi, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai zvanot uz tālruni 29468640.

7.5. Par klienta iegādāto preci tās pārvadāšanas laikā atbild pārdevējs. Pēc preces nodošanas klientam, visi riski, kas saistīti ar preces bojājumiem vai pazušanu, pāriet klientam.

7.6. Naudas atgriešanas termiņš tiek skaitīts no brīža, kad attiecīgā prece ir atgriezta pārdevējam un viņš pēc atgrieztās preces saņemšanas ir veicis tās pārbaudi.

7.7. Paziņojums par preces atgriešanu ir jāsūta uz e-pasta adresi [email protected], norādot šādu informāciju:

  • pircēja vārds,
  • prece, kas tiek atgriezta,
  • pasūtījuma numurs,
  • atgriešanas iemesls,
  • norēķinu konts, uz kuru pārskaitīt atgriežamo summu.

Citi noteikumi

8.1. FIFAA AS izmanto Pircēja norādītos personas datus vienīgi Pircēja pasūtījuma izpildei. FIFAA AS neatklāj pirkumu darījumu veikšanas gaitā viņa rīcībā nonākušo informāciju trešajām pusēm, izņemot saviem sadarbības partneriem pasūtījuma piegādes veikšanai (Pircēja vārds, tālruņa numurs un piegādes adrese) un likumā noteiktajos gadījumos.

8.2. Internetbankas saišu, kas tiek izmantotas apmaksas veikšanai par precēm, drošības garantēšanai tiek izmantots šifrēts (datu satura kodēšana) datu pārraides kanāls, kas izslēdz trešo personu pieejas iespēju personas datiem un bankas rekvizītiem.

8.3. Šajos noteikumos neregulētu jautājumu risināšanā Pircējs un FIFAA AS pamatojas uz Igaunijas Republikā spēkā esošo likumdošanu un citiem aktiem, kas regulē pušu savstarpējās attiecības.

8.4. Šo noteikumu izpildes gaitā radušos strīdus un domstarpības puses risina savstarpēju pārrunu ceļā. Ja no līguma izrietošos strīdus neizdodas atrisināt pārrunu ceļā, tad gan Pircējam, gan FIFAA AS ir tiesības savu tiesību aizstāvībai vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai tiesā.